TP zet in op agentic-AI met twee nieuwe partnerships

TP zet in op agentic-AI met twee nieuwe partnerships

by Ziptone
1 mei 2025

TP heeft vandaag samenwerkingen aangekondigd met twee spelers op het gebied van agentic AI: Ema en Parloa. De stap onderstreept TP’s voortdurende toewijding aan het stimuleren van technologische ontwikkelingen die inspelen op de veranderende vraag van de markt, aldus het bedrijf in een persbericht.

 

Eerder dit jaar lanceerde TP een AI-investeringsprogramma van € 100 miljoen om zijn leiderschap in het opschalen van intelligente operaties te versterken en meer waarde te leveren voor zijn klanten.

De samenwerkingen van het bedrijf met Ema en Parloa markeren een nieuwe mijlpaal in deze strategie, naast TP’s recente samenwerking met realtime software voor accentvertalingen Sanas.

Ema

Ema is gevestigd in Mountain View, Californië, en levert een agentic AI-platform met honderden vooraf gebouwde AI-agents, waarmee ondernemingen workflows in elke bedrijfsfunctie end-to-end kunnen automatiseren. Klanten kunnen met het no-code agent builder platform elke rol automatiseren, van Customer Support en HR tot Legal en Sales, zodat teams zich kunnen richten op strategisch werk met een hoge context. Ema is in 2023 opgericht door Surojit Chatterjee en Souvik Sen, veteranen van Google, Coinbase en Okta. Achter Ema zitten bekende investeerders zoals Accel Partners, Section 32, Prosus Ventures en een groot aantal prominente Silicon Valley angels waaronder Sridhar Ramaswamy (CEO, Snowflake), Divesh Makan (Iconiq Capital) en Jerry Yang (Yahoo).

Parloa

Parloa is een gevestigde speler uit Duitsland op het gebied van Agentic AI voor klantenservice in bedrijven. Het Parloa-platform lost de meeste vragen van klanten snel en automatisch op, waardoor contactcenteragents zich kunnen richten op complexe problemen. Parloa biedt agentic AI voice engagement en ondersteuning in 137 talen en dialecten. Het bedrijf is in 2018 opgericht door Malte Kosub en Stefan Ostwald en heeft ongeveer 300 mensen in dienst in Berlijn, München en New York. (TP, Ziptone)

Follow by Email
Facebook
X (Twitter)
Whatsapp
LinkedIn
Share
fusie/overname, Technologie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Top