Spotler Group neemt klantfeedbackspecialist Insocial over

Spotler Group neemt klantfeedbackspecialist Insocial over

by Ziptone
24 juli 2025

Spotler Group, een Europese marketing technologie speler, onderdeel van investeerder CNBB Equity Partners, neemt Insocial over. Dit Nederlandse platform helpt organisaties om klantfeedback te verzamelen én om daar snel en slim op te handelen. Met deze overname geeft Spotler marketeers nog meer inzicht in hoe klanten hun merk beleven en hoe ze die ervaring kunnen verbeteren.

 

Insocial werd in 2015 opgericht door Lex Groenewegen en maakt het eenvoudig om klanttevredenheid te meten op elk moment in de klantreis. Het platform biedt tools om feedback real-time te verzamelen, patronen te herkennen en concrete verbeteracties door te voeren. Organisaties uit retail, dienstverlening en B2B maken dagelijks gebruik van de software.

De overname past bij Spotler’s ambitie om marketeers slimmer te laten werken met tools die geïntegreerd worden voor betere personalisatie, slimmere automatisering en  relevantere klantcommunicatie. Dankzij Insocial wordt feedback een vanzelfsprekend onderdeel van marketingbeslissingen. En niet alleen dat, als pionier in het gebruik van AI als geïntegreerd component in een klantcontact oplossing, biedt Insocial de klanten van Spotler meer opties om AI-gestuurde klantervaringen aan hun klanten te bieden.

Groenewegen blijft aan als CEO. Met de toevoeging van Insocial blijft Spotler Group bouwen aan een sterk, verbonden ecosysteem van Europese marketingtools die allemaal gebruiksvriendelijk, resultaatgericht en volledig GDPR-compliant zijn. (Spotler Group)

Follow by Email
Facebook
X (Twitter)
Whatsapp
LinkedIn
Share
fusie/overname, Technologie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Top