De Britse belastingdienst HMRC gaat in zee met CRM-aanbieder Salesforce voor de levering van een nieuw CRM-platform. Met de deal is een bedrag van naar schatting 2,7 miljard dollar gemoeid.
De Britse belastingdienst koos eerder dit jaar voor NiCE CXone en NiCE Cognigy, samen goed voor een contractwaarde van ongeveer 670 miljoen dollar.
Bij de combinatie van de technologiepartners kan HMRC gebruik maken van een bidirectionele Zero Copy-integratie. Dat maakte het mogelijk om inzichten uit contactcenterinteracties samen te voegen met CRM-data, waar ook AI-agents gebruik van kunnen maken.
Er staat bij de Britse belastingdienst veel op het spel. HMRC heeft wat goed te maken als het gaat om bereikbaarheid en dienstverlening, zaken waar de afgelopen jaren mee werd geworsteld.
(Salesforce)
Featured, Technologie


