Alistar, vooraanstaand Europees speler op het gebied van business applicaties en ICT-oplossingen, gaat een strategische samenwerking aan met Harbers Group. Zo breidt Alistar haar aanwezigheid in Nederland verder uit en versterkt ze haar aanbod in cloudoplossingen, ICT-beveiliging, DevOps-diensten en business applicaties.
Met de overname groeit Alistar tot ruim 750 medewerkers en wordt de omzet meer dan 125 miljoen euro. Harbers Group biedt een breed scala aan diensten, waaronder managed cloud oplossingen, hybride modern workplace, software oplossingen en cybersecurity diensten. Harbers is ook aanbieder van het klantcontactsysteem TriniCo, een CRM- en klantcontactplatform dat in 1999 is ontwikkeld en dat later is verkocht onder de namen ‘Kana’ en ‘Express’. Het kernproduct is de afgelopen tijd weer verder ontwikkeld door Harbers Solutions B.V.
Dankzij de overname telt Alistar nu meer dan 750 medewerkers en verstevigt ze haar positie in de regio Oost-Nederland. Alistar was tot begin dit jaar actief onder de naam ESC Groep in België, Nederland, Frankrijk, Portugal, Spanje en Argentinië. Het bedrijf specialiseert zich in diensten als systeemimplementaties (ERP en CRM), moderne werkplekken, data, cybersecurity en e-businessoplossingen.
De komende maanden zullen beide organisaties nauw samenwerken om naar elkaar toe te groeien, met behoud van de vertrouwde dienstverlening en cultuur.
fusie/overname, Technologie


